Partec automation

IMG_3502-4b

Společnost Partec a.s. vznikla v roce 2007 jako samostatné vývojové pracoviště skupiny firem Eurotec Konečný. Náplní společnosti je vývoj a výroba ucelených řešení vysoce specializovaných poloautomatických a automatických výrobních linek a pracovišť, která slouží ke kompletaci montovaných dílů pro automobilový a spotřební průmysl.

Mezi hlavní oddělení firmy patří konstrukce, kde naši konstruktéři navrhují automatizované linky. Dále oddělení vývoje softwaru a hardwaru, jenž má na starosti vývoj aplikačního softwaru pro řízení vyvíjených linek, vývoj softwaru pro jednočipové procesy a návrh desek plošných spojů. Vyvinuli jsme také unikátní plně programovatelné pájecí pracoviště.

Součástí společnosti je také oddělení vision systems a odporového svařování. Vývojoví technici zodpovídající za montáž linek (zapojování řídících systémů, senzorů a pneumatiky) spadají pod oddělení mechatroniky.  Nedílnou součástí firmy je také mechanická dílna, kde se na CNC strojích vyrábí samotné díly linek. Další specializovanou dovedností je výroba vibračních hrnců.

Společnost je držitelem certifikátů podle mezinárodních norem EN ISO 9001 a ISO/TS 16949, které zaručují nejvyšší standard kvality. Pevně věříme, že vysoká úroveň kvality a spolehlivost našich produktů a služeb spolu s řadou spokojených zákazníků jsou tou nejlepší reklamou společnosti.

01. Naše vize

Naší vizí je být moderní technologickou společností, která intenzivně hledá nové postupy a cesty automatizace výrobních procesů. Rostoucí portfolio spokojených zákazníků napříč všemi průmyslovými obory představuje základní kámen našeho úspěchu.

02. Naše mise

Naším posláním je neustále hledat nové postupy automatizace vedoucí ke zvýšení efektivity výrobních procesů našich klientů. Vytvářet nové trendy a ne jenom pouze slepě následovat konkurenci, neboť v dnešním rychlém světě je jedno zastavení krokem zpátky.

03. Naše hodnoty

Každý se má chovat odpovědně a eticky. Normální poctivou cestou a snažením můžeme dosáhnout velkých úspěchů. Každý má dveře nahoru otevřené bez jakýchkoliv zábran a předsudků. Člověk jen musí mít schopnosti, talent a vůli jít dopředu.

04. Naše filozofie

Kvalita je absolutně základní věc, o kterou je potřeba denně pečovat. Vždycky se najde něco, co můžeme zlepšit. Výrobek musí splňovat všechny požadavky, které jsou pro něj definované. A k tomu ještě něco navíc. To, co přidáme, nás odlišuje od konkurence.

Slovo zakladatele

Každý se má chovat odpovědně a eticky. To je moje a zároveň i celofiremní představa. Vždy jsme se snažili dát zákazníkům najevo, že co se u nás dělá, má etické kořeny a zásady. Zaměstnanci mohou normální poctivou cestou a snažením dosáhnout velkých úspěchů.

Snažíme se vytvořit takové podmínky a základy, které dávají našim zaměstnancům jistotu do budoucna. Firma je stabilní a cíle má nastavené tak, aby se každý na nich mohl podílet. Každý má dveře nahoru otevřené bez jakýchkoliv zábran a předsudků. Člověk jen musí mít schopnosti, talent a vůli jít dopředu.

Vladimír Konečný
zakladatel Eurotec k.s. a Partec a.s.

Vedení společnosti

Matthias Konecny
ředitel Partec a.s.

Hledáte práci, která Vás bude bavit a využijete v ní veškerý svůj potenciál?

CHCI SE STÁT SOUČÁSTÍ TÝMU