Popis pozice

  • Hlavní konstruktér
  • Partec a.s.
  • VŠ technického zaměření
  • Konstrukce jednoúčelových strojů
  • Komunikativní znalost AJ; NJ výhodou
  • Uherský Ostroh
  • Hlavní pracovní poměr
  • Výkonové bonusy, 5 dní volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění, vánoční bonusy, odměny za pracovní jubilea, příspěvek na závodní stravování
  • 572 420 713
  • Ihned
  • 30.03.2020

Co vás čeká?

  • Budete zastávat klíčovou pozici ve společnosti a budete součástí managementu firmy
  • Možnost získání vysoce ceněného know-how
  • Vedení týmu konstruktérů a odborný dohled na vývojových projektech
  • Návrhy nových konceptů pro konstrukční řešení výrobních linek a jednoúčelových strojů (konstrukční práce ve 3D systému Autodesk Inventoru)
  • Úzká spolupráce s oddělením výroby, technologie a se zákazníky od začátku projektu

Proč pracovat právě s námi?

  • Společnost s vedoucí pozicí v oblasti technologií a automatizace
  • Nabízíme dlouholetou spolupráci, odbornou činnost, která požívá v naší firmě vysokou úctu a vážnost
  • Budete pracovat na náročných projektech, které posouvají obor automatizace kupředu
  • Vytváříme prostředí pro rozjezd vašich nápadů a jejich úspěšnou realizaci
  • Povedete kolektiv zkušených i mladých konstruktérů, kde uplatníte své dosavadní zkušenosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na dosavadní praxi 70 000 Kč – 100 000 Kč
  • Spolupracovat budete napříč odděleními a vidět výsledky své práce
  • Extra bonusy: výkonové bonusy, 5 dní volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění, vánoční bonusy, odměny za pracovní jubilea, příspěvek na závodní stravování

Předpoklady

  • Víceletá předchozí praxe v oboru konstrukce, automatizace a jemné mechaniky – min. 5 let
  • Schopnost vést lidi, předchozí zkušenosti s řízením týmu
  • Pozitivní přístup k řešení problémů