Popis pozice

  • Vývojář optických zařízení
  • vysokoškolské
  • strojírenství, elektrotechnika a energetika
  • angličtina (středně pokročilá)
  • Na Zámecké 725, Uherský Ostroh – Ostrožské Předměstí
  • práce na plný úvazek
  • stravenky / příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti
  • 11.04.2016
  • 11.06.2016
  • 31.05.2017

Hledáte práci, která Vás bude bavit a využijete v ní veškerý svůj potenciál? Přidejte se k nám!

Vaším úkolem bude:

• vedení oddělení kvality – OŘJ

• zodpovědnost za dodržování cílů v kvalitě

• tvorba a údržba systému jakosti podle ISO/TS 16949 – metodika jakosti

• neustálé zlepšování a zvyšování efektivity systému kvality

• zodpovědnost za aktualizace řídící dokumentace v rámci systému jakosti

• identifikování neshod, návrhy zlepšení a realizace nápravných a preventivních opatření

• zodpovědnost za plánování a organizaci interních a certifikačních auditů

Požadujeme:

· VŠ vzdělání v oboru řízení kvality nebo strojírenství