Popis pozice

  • Technik pro zpracování průmyslového obrazu
  • Partec a.s.
  • VŠ technického směru
  • AJ středně pokročilý
  • Uherský Ostroh
  • Práce na plný úvazek
  • Příspěvek na penzijní připojištění, 5 dnů volna navíc
  • personalni@eurotec-ks.cz (životopis ve formátu PDF)
    nebo +420 572 420 713
    nebo osobně na personálním oddělení
  • možný ihned nebo dle dohody
  • 20.08.2019
  • 20.08.2099

Vaše úkoly:

  • Vývoj inovačních řešení pro průmyslové zpracování obrazu
  • Návrh a koncepce kamerových systémů a uvádění hardwarových a softwarových komponent do provozu
  • Spolupráce na hodnocení a aplikaci nových technologií (např. Deep learning, 3D senzor, laser, atd.)
  • Technická podpora a optimalizace kamerových systémů v našich výrobních zařízeních
  • Podpora při tvorbě dokumentace k vyvíjeným řešením pro zpracování obrazu

Váš profil:

  • Ukončené technické studium (studijní obor elektrotechnika, informatika, mechatronika) nebo srovnatelné technické vzdělání
  • Znalosti v oblasti průmyslového zpracování obrazu (kamerová technika, osvětlení)
  • Ideální je pracovní zkušenost na podobnou pozici
  • Zkušenost s programováním výhodou, zejména National Instruments Vision Builder, Visual Basic a C++
  • Schopnost pracovat v týmu, samostatný, strukturovaný způsob práce a smysl pro zodpovědnost

Nabízíme práci, kde výkony a úspěch vždy spravedlivě a odměňujeme. Stabilní práci ve firmě, která se na trhu rozvíjí a roste již několik desetiletí. Možnost vzdělávat se a posouvat své znalosti ve formě kurzů, konzultací, jazyků, k tomu 5 dní volna navíc, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, vánoční bonusy.